Over Huis vol leven

Huis vol leven is gestart in januari 2012 alsĀ natuur mens bedrijf onder de vleugels van Good Stuff International. Het doel van Huis vol leven is om in de stad economische, sociale en milieuvriendelijke activiteiten te ontwikkelen, te ondersteunen en uit te voeren.

Huis Vol Leven ‘t Cofferen is ons eerste project en gaat over de produktie van honing en andere (bijen)produkten in en rond de binnenstad van ‘s-Hertogenbosch. We willen graag ook bijdragen aan een gezonde en natuurlijke leefomgeving in en rond de stad.

Mogelijk gemaakt door:

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>